Služby

Dvere Igloodoors predstavujú skupinu výrobkov spol. Hűtőépítő, ktoré vznikli ako výsledok nepretržitého vývoja produktov, čerpajúc pritom z realizačných a používateľských skúseností v posledných dvoch desaťročiach vyhotovených viac ako dvetisíc kusov chladiarní.

Služby

Výroba a inštalácia štandardných dverí a dverí na zákazku

Okrem predaja vykonávame aj kompletnú inštaláciu, prispôsobenú k individuálnym požiadavkám. V rámci našej širokej ponuky štandardných dverí ponúkame dvere, ktoré vyhovujú rôznym účelom a spĺňajú rôzne požiadavky zákazníkov, okrem toho splníme aj individuálne požiadavky. Máme mimoriadne rýchle dodacie lehoty, po objednaní chladiarenských dverí IglooDoors, máte tovar po 2-4 týždňoch k dispozícii.

Posúdenie a poradenstvo

Návrhy od našich odborníkov maximálne prispôsobené pre vašu chladiarenskú komoru

Počas preskúmania priestoru naši odborníci analyzujú miesto inštalácie a vlastnosti chladiarenskej komory. Rozmer a funkciu dverí navrhneme podľa prostriedkov manipulácie materiálu a potrebnej teploty tak, aby sa v maximálnej možnej miere prispôsobili k danostiam miesta. Môžete si voľne vyberať z voliteľných možností, alebo čerpať nápady z našich návrhov.

Predaj

Rýchla, osobná návšteva a okamžité objednávanie výrobku a súčiastok

Naši vysoko profesionálni predajcovia sú Vám osobne k dispozícii, ak potrebujete rýchlu pomoc. Svojimi poznatkami z oblasti výrobkov Vám poskytnú primeranú podporu. Objednávky štandardných produktov a súčiastok realizujeme v rýchlej lehote.