Referencie

McDonald’s Gyöngyös

Dvere do studenej miestnosti pre futuristickú reštauráciu McDonald's v Gyöngyöse
2018 | Hungary, Gyöngyös

Vzhľadom k tomu, že naša spoločnosť je tiež z Gyöngyös, často narazíme na turistov, ktorí sa pýtajú na najbližších McDonalds, ktorí jazdia po meste. Skoro ich sklamanie, Gyöngyös doposiaľ nemalo žiadne medzinárodne známe reťazce rýchleho občerstvenia. Toto sa však radikálne zmenilo. McDonald’s priniesla svoju najnovšiu a najmodernejšiu reštauráciu do mesta Gyöngyös a samozrejme všetku pozornosť, ktorá s ňou prichádza. Investícia bola minimálne 500 miliónov FTS.

Koncept novej reštaurácie sa nazýva “Vyskúšajte budúcnosť”. Zákazníci v Gyöngyös môžu teraz umiestniť svoje objednávky na dotykovú obrazovku a môžu si vybrať stolové služby – model, ktorý existuje iba v Budapešti a teraz v Gyöngyös. Interiér aj exteriér reštaurácie sledujú najnovšie trendy – energetická účinnosť, udržateľnosť a úspora energie. Pôvodne strohá stavba sa zmenila na miesto plné života.

Udržateľnosť bola kľúčovým faktorom architektúry a infraštruktúry verejných služieb. Dvojpodlažná reštaurácia bola otvorená na 14. jún 2018 a čaká na zákazníkov s priestorom 400 m .

Ako dodávateľ služby spoločnosti McDonald’s sme radi prijali požiadavku na dodanie chladiarenských dverí v novej reštaurácii. Dvere chladiacej miestnosti FOOD SAFE spĺňajú najvyššie hygienické a potravinové štandardy a spĺňajú očakávania globálneho reťazca rýchleho občerstvenia. Kombinované štandardné a mraziace komory môžu byť prístupné z niekoľkých smerov, čím je plnenie a vykladanie mimoriadne účinné.

fotografie: McDonald’s Hungary, HűtőépítőSpäť na odkazy